למידע והטבות, הצטרפו:

העזים של Kabrita

מזון התינוקות שלנו מבוסס על חלב עזים הולנדי מובחר הידוע באיכותו ובטעמו העדין. 
חלב העזים שבתמ"ל Kabrita מסופק בלעדית על ידי 50 דירים מרחבי הולנד, המשמשים כמגדלים הבלעדיים של חברת Ausnutria Hyproca .
לעזים שלנו, מזן Saanan, פרווה לבנה יפהפייה (ממש כמו בתמונה). הן סקרניות, ידידותיות ובררניות בכל הנוגע לתזונה שלהן. הן ניזונות ממזון איכותי המורכב מעשבים שונים ותירס, והן גדלות בתנאי מחיה נוחים בדירים מרווחים בהם הן נעות בחופשיות ומקבלות טיפול מסור ללא שימוש באנטיביוטיקה והורמונים. 
 
תנובת העזים היומית הממוצעת היא כ-3.5 ליטר (לעומת 35 ליטר תנובת פרה). החלב נשמר ונאסף במכלים מיוחדים ומובל מספר פעמים בשבוע במשאיות מותאמות כדי לשמור על טריותו. לפני תחילת הייצור, נבדק החלב ביסודיות במעבדות חיצוניות כדי לוודא שהוא עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, אליהם אנו שואפים עבור כל התינוקות. תהליך עיבוד החלב מתקיים סמוך להגעתו למפעל, כדי לשמור על איכותו, טעמו העדין וערכיו התזונתיים.
 
אנו אוהבים את העזים שלנו!  גם בשל כך התחייבנו לתנאי ייצור וגידול נאותים (GMP+) . תנאי המחייה של העזים ואיכות החלב מבוקרים באופן קבוע על ידי מערכת אבטחת האיכות Qweligeit המוטמעת בכל אחד מהדירים שלנו ופותחה בשיתוף עם בעלי הדירים, מועצת החלב של הולנד ומשרד החקלאות ההולנדי. 
כך, בלב השלווה ההולנדית, באוויר הצח, סמוך למקורות מים נקיים ובסביבה נוחה, מתחילה האיכות הבלתי מתפשרת של חלב העזים של Kabrita.
האיכות גם קובעת את הטעם. לתמ"ל Kabrita טעם קליל ועדין המושפע, בין היתר, מתזונת העזים, טריות החלב ומומחיות של למעלה מ-75 שנים בעיבוד וייצור חלב עזים. 
Blacknet.co.il - בניית אתרים
x לתשומת לבך, תוקף המלאי עד ה 30/04/19. מוצרי קבריטה שלב1, 2 ו 3 אזלו ואין צפי לאספקתם