למידע והטבות, הצטרפו:

Hyproca Nutrition

מזה למעלה מ-75 שנים מפתחים ומייצרים בחברת Hyproca Nutrition מהולנד מזון לתינוקות במומחיות, מסירות ואהבה
עשרות שנים של ידע וניסיון נרתמים כדי להביא למיליוני תינוקות ופעוטות ברחבי העולם מגוון עשיר של תמ"ל, דייסות ומוצרי חלב איכותיים ומזינים 
סדרת התמ"ל המתקדמת של Kabrita פותחה במיוחד כחלק מהחזון של Hyproca Nutrition להעניק לתינוקות ופעוטות את השילוב הייחודי של היתרונות הטבעיים של חלב עזים ומרכיבי תזונה מובחרים.  
החל משנת 1938 Hyproca Nutrition, מייצרת ומפתחת מאות מוצרי חלב בשלושה מפעלים בהולנד, מעוז החלב העולמי, ומעסיקה 800 עובדים ברחבי העולם, כולל מדענים, תזונאים, מהנדסי מזון, אנשי שיווק וייצור, שעושים הכול כדי להבטיח לתינוקכם את הטוב ביותר ולמעלה מכך.
 
 
                                                                                                                                                    
 
 
איך אנחנו עושים זאת? איכות ואמינות הולנדית
 
 
מזון התינוקות של kabrita מיוצר בהולנד בהתאם לדרישות המחמירות של תקן בטיחות המזון ההולנדי והאירופאי תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים במיוחד. כך למשל, חלב העזים המובחר נאסף מ-50 דירים ברחבי הולנד, המספקים באופן בלעדי את תצרוכת החלב של קבוצת החברות Ausnutria Hyproca.  
שלושת מפעלי חברת Hyproca Nutrition פועלים לפי התקנים הבינלאומיים המחמירים לבקרת בטיחות במזון של Hazard Analysis Critical Control Points) HACCP), ותקני אבטחת איכות מתקדמים GMP+  ו IFS Food ועל ידי COKZ, הרשות ההולנדית לפיקוח על מוצרי חלב. לאור הביקוש הגובר למוצרים, מוקם בימים אלו מפעל רביעי מתקדם נוסף בעיר Heerenveen שבצפון הולנד.
 
Blacknet.co.il - בניית אתרים
x לתשומת לבך, תוקף המלאי עד ה 30/04/19. מוצרי קבריטה שלב1, 2 ו 3 אזלו ואין צפי לאספקתם